DTS26W25-24JN
Mfr.Part #
DTS26W25-24JN
Description
CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Connector Type :
Plug, Female Sockets
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Current Rating (Amps) :
13A 23A
Orientation :
N (Normal)
Current Rating :
23A
Crimp
Factory Lead Time :
12 Weeks
Datasheets
DTS26W25-24JN
Plug, Female Sockets Aluminum Free Hanging (In-Line) 24 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk N (Normal) Threaded