DTS26W21-41PE
Mfr.Part #
DTS26W21-41PE
Description
CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Threaded
Backshell Type :
Solid
Current Rating :
7.5A
HTS Code :
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Connector Type :
Plug, Male Pins
Orientation :
E
Datasheets
DTS26W21-41PE
Plug, Male Pins Aluminum Free Hanging (In-Line) 41 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk E Threaded