DTS26W21-41JA
Mfr.Part #
DTS26W21-41JA
Description
CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Factory Lead Time :
12 Weeks
Connector Type :
Plug, Female Sockets
Current Rating :
7.5A
Orientation :
A
Datasheets
DTS26W21-41JA
Plug, Female Sockets Aluminum Free Hanging (In-Line) 41 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk A Threaded