DTS26W21-41HE
Mfr.Part #
DTS26W21-41HE
Description
CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Orientation :
E
Connector Type :
Plug, Male Pins
Current Rating :
7.5A
Datasheets
DTS26W21-41HE
Plug, Male Pins Aluminum Free Hanging (In-Line) 41 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk E Threaded