DTS26W21-11PD
Mfr.Part #
DTS26W21-11PD
Description
CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Olive Drab
Option :
GENERAL PURPOSE
11
ECCN Code :
EAR99
No
Mating Information :
MULTIPLE MATING PARTS AVAILABLE
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Current Rating :
23A
Connector Type :
Plug, Male Pins
Orientation :
D
Environment Sealed
Factory Lead Time :
12 Weeks
Datasheets
DTS26W21-11PD
Plug, Male Pins Aluminum Free Hanging (In-Line) 11 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk D Threaded