DTS26W21-11JB
Mfr.Part #
DTS26W21-11JB
Description
CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
1 (Unlimited)
ECCN Code :
EAR99
Orientation :
B
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Current Rating :
23A
Connector Type :
Plug, Female Sockets
Datasheets
DTS26W21-11JB
Plug, Female Sockets Aluminum Free Hanging (In-Line) 11 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk B Threaded