DTS26W21-11JA
Mfr.Part #
DTS26W21-11JA
Description
CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Current Rating :
23A
Connector Type :
Plug, Female Sockets
Published :
Backshell Type :
Solid
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Orientation :
A
Datasheets
DTS26W21-11JA
Plug, Female Sockets Aluminum Free Hanging (In-Line) 11 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk A Threaded