DTS26W21-11HE
Mfr.Part #
DTS26W21-11HE
Description
CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Circular Connector Assemblies
Backshell Type :
Solid
Orientation :
E
Connector Type :
Plug, Male Pins
Current Rating :
23A
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Datasheets
DTS26W21-11HE
Plug, Male Pins Aluminum Free Hanging (In-Line) 11 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk E Threaded