DTS26W19-32PC
Mfr.Part #
DTS26W19-32PC
Description
CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Current Rating :
7.5A
Orientation :
C
Mount :
Cable, Free Hanging
32
Radiation Hardening :
Backshell Type :
Solid
Connector Type :
Plug, Male Pins
Datasheets
DTS26W19-32PC
Plug, Male Pins Aluminum Free Hanging (In-Line) 32 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk C Threaded