DTS26W19-32JD
Mfr.Part #
DTS26W19-32JD
Description
CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Orientation :
D
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Current Rating :
7.5A
Connector Type :
Plug, Female Sockets
Datasheets
DTS26W19-32JD
Plug, Female Sockets Aluminum Free Hanging (In-Line) 32 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk D Threaded