DTS26W19-32HE
Mfr.Part #
DTS26W19-32HE
Description
CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Current Rating :
7.5A
Connector Type :
Plug, Male Pins
HTS Code :
Backshell Type :
Solid
Orientation :
E
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Datasheets
DTS26W19-32HE
Plug, Male Pins Aluminum Free Hanging (In-Line) 32 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk E Threaded