DTS26W19-32HD
Mfr.Part #
DTS26W19-32HD
Description
CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Current Rating :
7.5A
Orientation :
D
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Connector Type :
Plug, Male Pins
Datasheets
DTS26W19-32HD
Plug, Male Pins Aluminum Free Hanging (In-Line) 32 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk D Threaded