DTS26W19-32AN
Mfr.Part #
DTS26W19-32AN
Description
CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Gender :
Male
Connector Type :
Circular, Crimp, Plug
Bulk
Number of Contacts :
32
Plating - Body :
Number of Positions :
32
Datasheets
DTS26W19-32AN
Circular, Crimp, Plug Cadmium 32 Positions Bulk Threaded
DTS26W19-32AN Overview
DTS26W19-32AN Features
DTS26W19-32AN Applications
There are a lot of TE Connectivity / Deutsch
DTS26W19-32AN Circular Connectors applications.
  • Cell Phones
  • Digital Multimeters, PLC's (Programming Logic Controllers)
  • RADAR processing, digital oscilloscopes
  • CMOS Image sensors for mobile applications
Catalog related products
    CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MNT
    CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE
    CONN PLG HSG FMALE 1POS INLINE
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT
    CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT