DTS26W17-26HD
Mfr.Part #
DTS26W17-26HD
Description
CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Orientation :
D
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Connector Type :
Plug, Male Pins
Current Rating :
7.5A
Datasheets
DTS26W17-26HD
Plug, Male Pins Aluminum Free Hanging (In-Line) 26 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk D Threaded