DTS26W17-26HC
Mfr.Part #
DTS26W17-26HC
Description
CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Current Rating :
7.5A
Mating Information :
MULTIPLE MATING PARTS AVAILABLE
Orientation :
C
Shielded
Factory Lead Time :
12 Weeks
Connector Type :
Plug, Male Pins
Operating Temperature :
-65°C~175°C
ECCN Code :
EAR99
Option :
GENERAL PURPOSE
Datasheets
DTS26W17-26HC
Plug, Male Pins Aluminum Free Hanging (In-Line) 26 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk C Threaded