DTS26W15-18JA
Mfr.Part #
DTS26W15-18JA
Description
CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Operating Temperature :
-65°C~175°C
HTS Code :
Backshell Type :
Solid
Current Rating :
7.5A
Crimp
Factory Lead Time :
12 Weeks
Orientation :
A
Connector Type :
Plug, Female Sockets
Datasheets
DTS26W15-18JA
Plug, Female Sockets Aluminum Free Hanging (In-Line) 18 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk A Threaded