DTS26W15-15HE
Mfr.Part #
DTS26W15-15HE
Description
CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Shielded
Body Plating :
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Current Rating :
13A
Current Rating (Amps) :
7.5A 13A
Orientation :
E
Datasheets
DTS26W15-15HE
Plug, Male Pins Aluminum Free Hanging (In-Line) 15 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk E Threaded