DTS20W21-41JE
Mfr.Part #
DTS20W21-41JE
Description
CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Orientation :
E
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
Current Rating :
7.5A
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Threaded
Factory Lead Time :
12 Weeks
Datasheets
DTS20W21-41JE
Receptacle, Female Sockets Aluminum Panel Mount 41 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk E Threaded