DTS20W21-41BD [V001]
Mfr.Part #
DTS20W21-41BD [V001]
Hermetically Sealed :
41 Positions
DTS20W21-41BD [V001] Overview
DTS20W21-41BD [V001] Features
DTS20W21-41BD [V001] Applications
There are a lot of TE Connectivity Deutsch Connectors
DTS20W21-41BD [V001] Circular Connectors applications.
  • Communication Systems
  • Data Acquisition Systems
  • Handheld Terminal Interface
Catalog related products
    CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MNT
    CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE
    CONN PLG HSG FMALE 1POS INLINE
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT
    CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT