DTS20W21-11SA
Mfr.Part #
DTS20W21-11SA
Description
CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
Orientation :
A
Current Rating :
23A
HTS Code :
JESD-609 Code :
e4
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Factory Lead Time :
16 Weeks
Datasheets
DTS20W21-11SA
Receptacle, Female Sockets Aluminum Panel Mount 11 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk A Threaded