DTS20W21-11JE
Mfr.Part #
DTS20W21-11JE
Description
CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Orientation :
E
Current Rating :
23A
Factory Lead Time :
12 Weeks
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Datasheets
DTS20W21-11JE
Receptacle, Female Sockets Aluminum Panel Mount 11 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk E Threaded