DTS20W19-32JA
Mfr.Part #
DTS20W19-32JA
Description
CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
Current Rating :
7.5A
Orientation :
A
Datasheets
DTS20W19-32JA
Receptacle, Female Sockets Aluminum Panel Mount 32 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk A Threaded