DTS20W19-32HE
Mfr.Part #
DTS20W19-32HE
Description
CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Current Rating :
7.5A
Orientation :
E
Datasheets
DTS20W19-32HE
Receptacle, Male Pins Aluminum Panel Mount 32 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk E Threaded