DTS20W19-32AN
Mfr.Part #
DTS20W19-32AN
Description
CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Circular Connector Housings
ECCN Code :
EAR99
No
HTS Code :
Lifecycle Status :
ACTIVE (Last Updated: 3 weeks ago)
Datasheets
DTS20W19-32AN
Circular, Crimp, Receptacle ALUMINUM ALLOY Bulk Threaded
DTS20W19-32AN Overview
DTS20W19-32AN Features
DTS20W19-32AN Applications
There are a lot of TE Connectivity / Deutsch
DTS20W19-32AN Circular Connectors applications.
  • Medical Instrumentation and medical imaging
Catalog related products
    CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MNT
    CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE
    CONN PLG HSG FMALE 1POS INLINE
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT
    CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT