DTS20W19-32AE
Mfr.Part #
DTS20W19-32AE
Description
CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Unknown
ECCN Code :
EAR99
Shielded
HTS Code :
Lifecycle Status :
ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago)
Datasheets
DTS20W19-32AE
Circular, Crimp, Receptacle ALUMINUM ALLOY Bulk Threaded
DTS20W19-32AE Overview
DTS20W19-32AE Features
DTS20W19-32AE Applications
There are a lot of TE Connectivity / Deutsch
DTS20W19-32AE Circular Connectors applications.
  • Medical Instrumentation and medical imaging
Catalog related products
    CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MNT
    CONN PLUG HSG FMALE 4POS INLINE
    CONN PLG HSG FMALE 1POS INLINE
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT
    CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT