DTS20W17-26JA
Mfr.Part #
DTS20W17-26JA
Description
CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Gold
Factory Lead Time :
12 Weeks
Orientation :
A
Shell Size - Insert :
Connector Type :
Receptacle, Female Sockets
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Current Rating :
7.5A
Datasheets
DTS20W17-26JA
Receptacle, Female Sockets Aluminum Panel Mount 26 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk A Threaded