DTL65-24SX-W
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DTL65-24SX-W
Manufacturer
ETA-USA
Description
EXTERNAL PS 65W CEC V
Stock
70
In Stock :
70
Manufacturer :
ETA-USA
Product Category :
Standard Number :
No Load Power Consumption :
750mW
Package :
Box
Voltage - Output :
24V
Approval Agency :
CB, CE, TUV
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Input Type :
Cord (Sold Separately)
Current - Output (Max) :
2.7A
Cord Length :
Output Connector :
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Efficiency :
88%
Size / Dimension :
4.25" L x 1.85" W x 1.14" H (108.0mm x 47.0mm x 29.0mm)
Weight :
Product Status :
Active
Form :
Desktop (Class I)
Series :
Power (Watts) :
65 W