DSC6331JI2FB-024.5760T
Mfr.Part #
DSC6331JI2FB-024.5760T
Package / Case
4-VLGA
Description
MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85C
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) :
3mA (Typ)
Current - Supply (Disable) (Max) :
Package :
Tape and Reel (TR)
Package / Case :
4-VLGA
Spread Spectrum Bandwidth :
±2.50%, Center Spread
Frequency Stability :
±25ppm
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Ratings :
AEC-Q100
Frequency :
24.576 MHz
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.89mm)
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)