DSC6311JA1AB-019.2000
Mfr.Part #
DSC6311JA1AB-019.2000
Package / Case
4-VLGA
Description
MEMS CMOS OSC SMD
Ratings :
AEC-Q100
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.89mm)
Series :
DSC63XXB
Height Seated (Max) :
0.035 0.89mm
Frequency :
19.2MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
Base Product Number :
DSC6311
Package / Case :
4-VLGA
Frequency Stability :
±50ppm
Current - Supply (Max) :
3mA Typ
Voltage - Supply :
1.71V~3.63V
Output :
CMOS
Package :
Tube
Function :
Standby (Power Down)
Spread Spectrum Bandwidth :
±0.25% Center Spread
Packaging :
Tube
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Size / Dimension :
0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm