DSC6151HI2B-025.0000T
Mfr.Part #
DSC6151HI2B-025.0000T
Package / Case
4-VFLGA
Description
MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85C
Product Category :
Oscillators
Package / Case :
4-VFLGA
Product Status :
Active
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.89mm)
RoHS :
Non-Compliant
Ratings :
AEC-Q100
Frequency :
25 MHz
Output :
CMOS
Wire/Cable Type :
Twin Zip
Absolute Pull Range (APR) :
Type :
XO (Standard)
Function :
Standby (Power Down)
Frequency Stability :
±25ppm
Color :
Orange
Current - Supply (Disable) (Max) :
1.5μA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Insertion Loss (dB) :
0.5 dB
Length :
49 m
Current - Supply (Max) :
3mA (Typ)