DSC6001MI1B-032K768
Mfr.Part #
DSC6001MI1B-032K768
Package / Case
4-VFLGA
Description
OSC MEMS LOW PWR SMD
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Package / Case :
4-VFLGA
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.89mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Voltage - Supply :
1.71V~3.63V
Absolute Pull Range (APR) :
Package :
Bag
Packaging :
Bag
Size / Dimension :
0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
Height Seated (Max) :
0.035 0.89mm
Current - Supply (Max) :
1.3mA Typ
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency :
32.768kHz