DSC1221CA2-25M00000T
Mfr.Part #
DSC1221CA2-25M00000T
Description
MEMS OSC AUTO -40C-125C
Output :
CMOS
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Series :
DSC12X1
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Max) :
27mA (Typ)
Base Product Number :
DSC1221
Current - Supply (Disable) (Max) :
23mA (Typ)
Function :
Enable/Disable
Ratings :
AEC-Q100
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Voltage - Supply :
2.5V ~ 3.3V
Package :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
25 MHz