DSC1203BI2-200M0000
Mfr.Part #
DSC1203BI2-200M0000
Description
MEMS OSC, LOW JITTER, 200MHZ, LV
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth :
Height - Seated (Max) :
0.035 (0.90mm)
Package :
Tube
Function :
Standby (Power Down)
Current - Supply (Max) :
32mA (Typ)
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Voltage - Supply :
2.5V ~ 3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
5μA
Frequency Stability :
±25ppm
Series :
DSC1203
Output :
LVDS
Frequency :
200 MHz