DLW43SH110XK2
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DLW43SH110XK2
Manufacturer
Murata Electronics
Description
CMC 11UH 360MA 2LN SMD
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Common Mode Chokes
Terminal Finish :
Tin (Sn)
Mounting :
Surface Mount
Withstand Voltage :
125VDC
Maximum Operating Temperature (°C) :
125
HTS Code :
Packaging :
Tape and Reel
Minimum Operating Temperature (°C) :
-40
Packing Method :
Tape and Reel
Test Frequency (Hz) :
100k
Product Length (mm) :
4.7
JESD-609 Code :
e3
ECCN Code :
EAR99
Insulation Resistance-Min :
10 MΩ
Rated Current :
0.36 A
Height :
2.6 mm
Number of Functions :
2
RoHS Status :
RoHS Compliant
Minimum Insulation Resistance (Ohm) :
10m
Number of Lines :
2
Physical Dimension :
L4.5XB3.2XH2.6 (mm)/L0.177XB0.126XH0.102 (inch)
Width :
3.2 mm
Product Depth (mm) :
3.4
Maximum DC Resistance (Ohm) :
0.5
Configuration :
Dual
Filter Type :
FERRITE CHIP
ECCN (US) :
EAR99
Inductance :
11 μH
Type :
Signal Line
Reach Compliance Code :
Compliant
Murata Manufacturing Co Ltd
Maximum DC Current (A) :
0.36
Inductance (H) :
11u
Voltage Rating :
50VDC
Length :
4.5 mm
Product Height (mm) :
2.8
Rated Voltage :
50 V