DKIH-3352-16D5
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DKIH-3352-16D5
Manufacturer
SCHURTER
Package / Case
Horizontal, 6 PC Pin
Datasheet
Download
Description
CMC 16A 3LN TH
Stock
10
In Stock :
10
Manufacturer :
SCHURTER
Product Category :
Common Mode Chokes
Size / Dimension :
2.087Dia 53.00mm
Package / Case :
Horizontal, 6 PC Pin
Published :
2015
Operating Temperature :
-40°C~100°C
Approval Agency :
ENEC, UR
Number of Lines :
3
Current Rating (Max) :
16A
Tolerance :
50%
Voltage - Rated AC :
600V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Vendor Undefined
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
17 Weeks
Resistance :
3mOhm
Filter Type :
Power Line
Mounting Type :
Through Hole
DC Resistance (DCR) (Max) :
3mOhm
Packaging :
Box
Height (Max) :
1.220 31.00mm
Inductance :
460 μH
Series :
DKIH
Termination :
PCB
Datasheets
DKIH-3352-16D5
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD