DJT16F15-18SA
Mfr.Part #
DJT16F15-18SA
Description
CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Orientation :
A
Current Rating :
7.5A
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Number of Positions :
18
Datasheets
DJT16F15-18SA
Plug, Female Sockets Aluminum Free Hanging (In-Line) 18 Positions Crimp Gold Nickel Bulk A Bayonet Lock