DJT16F15-18JC
Mfr.Part #
DJT16F15-18JC
Description
CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Number of Positions :
18
Orientation :
C
Current Rating :
7.5A
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Datasheets
DJT16F15-18JC
Plug, Female Sockets Aluminum Free Hanging (In-Line) 18 Positions Crimp Gold Nickel Bulk C Bayonet Lock