DJT16E25-19SN
Mfr.Part #
DJT16E25-19SN
Description
CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Current Rating :
23A
Operating Temperature :
-65°C~175°C
REACH SVHC :
Unknown
Connector Type :
Plug, Female Sockets
Orientation :
N (Normal)
Datasheets
DJT16E25-19SN
Plug, Female Sockets Aluminum Free Hanging (In-Line) 19 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk N (Normal) Bayonet Lock