DJT16E25-19PN
Mfr.Part #
DJT16E25-19PN
Description
CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
REACH SVHC :
Unknown
Current Rating :
23A
Connector Type :
Plug, Male Pins
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Orientation :
N (Normal)
Datasheets
DJT16E25-19PN
Plug, Male Pins Aluminum Free Hanging (In-Line) 19 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk N (Normal) Bayonet Lock