DJT14F17-26HB
Mfr.Part #
DJT14F17-26HB
Description
CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Orientation :
B
Number of Positions :
26
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Connector Type :
Receptacle, Male Pins
Current Rating :
7.5A
Datasheets
DJT14F17-26HB
Receptacle, Male Pins Aluminum Panel Mount 26 Positions Crimp Gold Nickel Bulk B Bayonet Lock