DJT14E25-29HA
Mfr.Part #
DJT14E25-29HA
Description
CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Orientation :
A
Current Rating :
13A
Number of Positions :
29
Connector Type :
Receptacle, Male Pins
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Datasheets
DJT14E25-29HA
Receptacle, Male Pins Aluminum Panel Mount 29 Positions Crimp Gold Olive Drab Cadmium Bulk A Bayonet Lock