DE21XSA220KN3AY02F
Mfr.Part #
DE21XSA220KN3AY02F
Description
CAP CER 22PF 400V SL RADIAL
Stock
314
In Stock :
314
Packaging :
Tape and Box (TB)
Tolerance :
±10%
Height Seated (Max) :
0.354 9.00mm
Capacitance :
22pF
Series :
DE2
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Factory Lead Time :
10 Weeks
Lead Spacing :
0.295 7.50mm
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Voltage - Rated :
400VAC
Size / Dimension :
0.236Dia 6.00mm
Murata Electronics DE21XSA220KN3AY02F
DE2 22pF 400VAC Ceramic Capacitor ±10% SL 0.236Dia 6.00mm -40°C~125°C Through Hole Radial, Disc