DD26S0S5W0X/AA
Mfr.Part #
DD26S0S5W0X/AA
Description
CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 26POS
Stock
202
In Stock :
202
Datasheets
DD26S0S5W0X/AA
Positronic DD26S0S5W0X/AA
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS