DD26M0S50V3X/AA
Mfr.Part #
DD26M0S50V3X/AA
Description
CONN D-SUB HD HOUSING PLUG 26POS
Stock
173
In Stock :
173
Mating Cycles :
1000
Flange Feature :
Board Side (4-40)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Datasheets
DD26M0S50V3X/AA
Positronic DD26M0S50V3X/AA
DD26M0S50V3X/AA Overview
DD26M0S50V3X/AA Features
* series
DD26M0S50V3X/AA Applications
There are a lot of Positronic
DD26M0S50V3X/AA D-Sub Connectors applications.
  • Industrial Automation
  • Transportation
  • Embedded systems
  • Datacom
  • Communication
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS