DD26M00WV3X
Mfr.Part #
DD26M00WV3X
Description
CONN D-SUB HD HOUSING PLUG 26POS
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Features :
Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware
Flange Feature :
Housing/Shell (Unthreaded)
Series :
DD
Datasheets
DD26M00WV3X
Positronic DD26M00WV3X
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS