DD26M00LV5S/AA
Mfr.Part #
DD26M00LV5S/AA
Description
CONN D-SUB HD HOUSING PLUG 26POS
Datasheets
DD26M00LV5S/AA
Positronic DD26M00LV5S/AA
DD Series
DD26M00LV5S/AA Overview
It is part of the DD Series of products.
DD26M00LV5S/AA Features
DD series
DD26M00LV5S/AA Applications
There are a lot of Amphenol
DD26M00LV5S/AA D-Sub Connectors applications.
  • Datacom
  • Communication
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Data Technology
  • Blowers
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS