DD15M00WE3Z
Mfr.Part #
DD15M00WE3Z
Description
CONN D-SUB HD HOUSING PLUG 15POS
D-Sub, D-Shaped Connector Housings
Mounting Style :
PCB Mount
Product Type :
Thick Film Resistors
Tolerance :
5 %
Series :
HVC
Resistance :
90.9 MOhms
RoHS :
Details
Temperature Coefficient :
50 PPM / C
Technology :
Thick Film
Features :
Packaging :
Reel
Subcategory :
Resistors
Product Category :
Thick Film Resistors - SMD
Brand :
Welwyn Components / TT Electronics
TT Electronics
Datasheets
DD15M00WE3Z
Positronic DD15M00WE3Z
HVC Series
DD15M00WE3Z Overview
In general, it is recommended that the device resistance remain within the range of 90.9 MOhms.Packaging is performed using a Reel case.It is part of the HVC Series of products.
DD15M00WE3Z Features
HVC series
DD15M00WE3Z Applications
There are a lot of Amphenol
DD15M00WE3Z D-Sub Connectors applications.
  • Datacom
  • Communication
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • Blowers
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS