DCN181713H-701HF
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DCN181713H-701HF
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
Description
CMC 700UH 6.5A 2LN TH
Stock
48
In Stock :
48
Manufacturer :
ITG Electronics, Inc.
Product Category :
Common Mode Chokes
Datasheets
DCN181713H-701HF
ITG Electronics, Inc. DCN181713H-701HF
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD