DCB502-A24AC-CW-BP
Mfr.Part #
DCB502-A24AC-CW-BP
Manufacturer
Visual Communications Company, LLC
Description
LED LAMP T-4 1/2 BAYONET 24V A/C
Manufacturer :
Product Category :
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Factory Lead Time :
8 Weeks
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING