DBP.2450.X.A.30
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DBP.2450.X.A.30
Manufacturer
Taoglas
Package / Case
2-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 2SMD
Stock
357
In Stock :
357
Manufacturer :
Taoglas
Product Category :
RF Filters
Mounting Type :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Size / Dimension :
0.283Lx0.248W 7.20mmx6.30mm
Filter Type :
Band Pass
Height (Max) :
0.130 3.30mm
Insertion Loss :
2dB
Bandwidth :
100MHz
Factory Lead Time :
8 Weeks
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
2.45GHz
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Datasheets
DBP.2450.X.A.30
Introducing RF Filters Taoglas DBP.2450.X.A.30 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Mounting Type:Surface Mount, Bandwidth:100MHz, Package / Case:2-SMD, No Lead, DBP.2450.X.A.30 pinout, DBP.2450.X.A.30 datasheet PDF, DBP.2450.X.A.30 amp .Beyond RF Filters Taoglas DBP.2450.X.A.30 ,we also offer AEQ3055-10, XLF-861+, XHF2-1162+, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.